Makijaż permanentny Warszawa makijaż trwały Warszawa

Marzysz by wstać z łóżka i mieć gotowy profesjonalny make-up na twarzy, by Twój makijaż nigdy się nie rozmazał? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie… makijaż permanentny.

Makijaż permanentny utrzymuje się 3-5 lat, blaknie równomiernie dzięki zastosowaniu najwyższej jakości naturalnych barwników. Makijaż ma w sposób trwały podkreślić naturalne piękno kryjące się w każdej z nas. Idealnym dopełnieniem makijażu permanentnego jest wykonanie przedłużania rzęs, wtedy nawet tusz nie będzie Ci już potrzebny.

Zabieg makijażu permanentnego wykonywany jest przez profesjonalne kosmetyczki – wizażystki z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt. Sprzęt jest sterylny – jednorazowego użytku są nie tylko igły, ale także transmitory podające barwnik oraz naczynia z barwnikiem. Makijaż permanentny wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest praktycznie bezbolesny. Czas wykonania makijażu wynosi 1-3 h.

Makijaż trwały jest idealny, by skorygować kształt brwi, powiększyć optycznie oprawę oczu (górne i dolne kreski) i nadać ustom seksowny kształt i barwę. Można stosować go także do likwidacji blizn, przebarwień (wtedy wprowadzamy barwnik zbliżony do naturalnego koloru skóry klienta).

Makijaż permanentny po wykonaniu jest bardzo intensywny, jednak w przeciągu 2 tygodni blaknie i zostaje zaledwie ok. 50% nasycenia barwnika. Zazwyczaj po zabiegu podstawowym w okresie ok. 2 tygodni niezbędne są drobne korekty i poprawki.

Kolor i kształt makijażu permanentnego dobierany jest zawsze indywidualnie, musi on zostać w pełni zaakceptowany przez klientkę, dopiero wtedy przystępujemy do wykonania makijażu właściwego.

Makijaż permanentny to zabieg luksusowy, jednak warszawski Salon Kosmetyczny pragnie, by każda Klientka poczuła się wyjątkowa i piękna. Dlatego przygotowano serię rabatów i promocji – o szczegóły pytaj w Salonie Kosmetycznym.

Przeciwwskazania do makijażu permanentnego:
* ciąża
* infekcja górnych dróg oddechowych
* cukrzyca
* łuszczyca
* przyjmowanie leków sterydowych

Zalecenia do makijażu permanentnego:
* jeżeli klientka ma skłonności do występowania opryszczki na ustach to zalecamy, by 3 dni przed wykonaniem makijażu permanentnego przyjmować lek Heviran w dawce dziennej 2x 400mg
* przez kilka dni po wykonaniu makijażu permanentnego zaleca się mycie miejsc kolorowych najlepiej samą wodą, bez użycia środków mogących wywołać podrażnienia
* przez ok. 2 tygodnie po wykonaniu makijażu zalecamy, by smarować miejsca kolorowe wazeliną kosmetyczną w celu utrzymania odpowiedniego nawilżenia
* przez ok. 2 tygodnie po wykonaniu makijażu trwałego zaleca się, by nie korzystać z basenu, sauny, solarium