Najlepszy body piercing Warszawa kolczyki Warszawa kolczykowanie

Warszawski Salon Piercingu proponuje kolczykowanie ciała zwane body piercingiem. „Kariera” piercingu rozpoczęła się od przekłuwania uszu, obecnie można kolczykami ozdabiać całe ciało, także miejsca intymne (ostatnio HIT w USA!!!).

Salon wykonuje przekłuwanie ciała, również piercing damskich miejsc intymnych (pełna dyskrecja i znieczulenie!). Do wykonania piercingu używane są wyłącznie igły jednorazowe, miejsce piercingu jest znieczulane, dzięk czemu zabieg jest prawie bezbolesny, a wszystkie akcesoria, jak cęgi, kolczyki, są najpierw profesjonalnie sterylizowane. Klientkom zapewniony jest pełen komfort i higiena. Przed przekłuciem miejsce jest zaznaczane specjalnym pisakiem, aby Klientka miała możliwość jego wcześniejszego zaakceptowania.

Piercing wykonuje piercer ceniony w branży, mający spore doświadczenie i posiadający uprawnienia, który nie tylko profesjonalnie wykona zabieg, ale też doradzi, jakie przekłucie będzie wyglądać najlepiej.

Salon nie wykonuje piercingu za pomocą pistoletu !!! Pistolety są przystosowane wyłącznie do płatków ucha - w przypadku innych części ciała zamiast przekłuwać tkankę, jak robi to igła, rozszarpują ją, co utrudnia gojenie. Dodatkowo pistolet zmniejsza możliwości dokładnego wymierzenia, włożenia kolczyka odpowiedniego rozmiaru i przebicia skóry pod odpowiednim kątem.

Osoby, które nie ukończyły 18 lat, muszą przyjść z prawnym opiekunem.

Zalecenia po zabiegu piercingu:
* trzeba co najmniej 2 razy dziennie przemywać kolczyk solą fizjologiczną, a w czasie kąpieli dobrze jest przemywać miejsca przekłucia delikatnym mydłem antybakteryjnym,
* miejsce przekłucia (poza językiem) należy przemywać 2-3 razy dziennie pałeczkami kosmetycznymi nasączonymi solą fizjologiczną, a następnie nasączonymi octeniseptem
* gdy ranka nie goi się najładniej, można zastosować cienką warstwę Tribioticu (nie dłużej niż 7 dni),
* w okresie gojenia się ranki nie wolno pływać, korzystać z sauny i solarium, podrażniać ranki, a w czasie kąpieli należy pamiętać, by nie narażać okolic przekłucia na rozmoknięcie.